Z daleka od zgiełu, szumu, samochodów
wabi nas zielenią, urodą ogrodu.

Nasze Usługi

Sadyba Rozalin jest wyjątkowym miejscem dla miłośników dobrej kuchni. To gościniec dla turystów, ale również dom profesjonalisty gastronomii, który osobiście zajmuje się kuchnią, dbając o indywidualne gusta każdego z gości. Nasi mieszkańcy mogą skorzystać z pobytu z pełnym wyżywieniem, w którego przygotowaniu mogą sami uczestniczyć poznając jednocześnie tajniki sztuki kulinarnej.

Pokoje Gościnne

Posiadamy cztery wygodne i jasne pokoje z łazienkami. Proszę przyjrzeć się ofercie przedstawionej niżej i wybrać coś dla siebie.

 

Skontaktuj

Usługi Gastronomiczne

Oferujemy kompleksowy catering imprez komercyjnych oraz prywatnych przyjęć. Proponujemy menu przygotowane pod kątem potrzeb i gustów zamawiającego.

Catering:

  • Pełne menu wg. zamówienia na przyjęcia weselne, urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe.

Dla restauracji i innych lokali gastronomicznych:

  • Produkty garmażeryjne
  • Unikalne i nietypowe dodatki do mięs, serów i innych potraw
skontaktuj

Wesela I Śluby

Niepowtarzalny klimat Sadyby Rozalin sprawia, że jest ona idealnym miejscem na wesela i ceremonie ślubne. Harmonia z naturą i dyskretna wszechobecność przyrody tworzą niepowtarzalną atmosferę dla wyjątkowych uroczystości. Nasza stodoła zadowoli tych z Państwa, którzy preferują kameralne imprezy do 50 osób, a w przypadku większej ilości gości dysponujemy specjalnym namiotem, który doskonale wtapia się w otoczenie Sadyby Rozalin. Uroda miejsca urzekła już niejednego fotografa i powoduje, że staje się ono świetnym plenerem do ślubnych sesji zdjęciowych. Gwarantujemy, że wesele w Sadybie Rozalin będzie wydarzeniem niebanalnym i mocno zapadnie w pamięć Państwa i ich Gości.

skontaktuj

Szkolenia I Warsztaty

Sadyba Rozalin to wymarzone miejsce na przeprowadzenie szkoleń lub warsztatów.

Wiemy, że szkolenie lub zjazd integracyjny to nie tylko nauka i poważne dyskusje, dlatego mamy wszystko, aby uprzyjemnić mniej oficjalną część spotkania: drink bar, miejsce na ognisko, ogromny kominek, boisko do siatkówki plażowej, staw i wiele innych…

Państwa szkolenie może być wzbogacone przez mini warsztaty gastronomiczne prowadzone przez właściciela Sadyby Rozalin – doświadczonego kucharza.

Prowadzimy także samodzielne warsztaty kulinarne dla dorosłych i dzieci, które nasze miejsce wprost uwielbiają. W ofercie mamy m. in. własnoręczny wyrób słodyczy, pizzy i pachnących mydełek.

skontaktuj