Czasami tak bywa, że tak bardzo pragnie się chwili odpoczynku od świata…

Nasze Usługi

Sadyba Rozalin jest wyjątkowym miejscem dla miłośników dobrej kuchni. To gościniec dla turystów, ale również dom profesjonalisty gastronomii, który osobiście zajmuje się kuchnią, dbając o indywidualne gusta każdego z gości. Nasi mieszkańcy mogą skorzystać z pobytu z pełnym wyżywieniem, w którego przygotowaniu mogą sami uczestniczyć poznając jednocześnie tajniki sztuki kulinarnej.

Pokoje Gościnne

Sadyba Rozalin oferuje noclegi, w niesamowicie klimatycznym domku, gdzie znajdują się 4 pokoje z łazienkami, ogólnie dostępną i w pełni wyposażoną kuchnią, oraz jadalnia, w której odbywają się  prawdziwe uczty. Założyciel i pomysłodawca tego cudownego miejsca Mirek Gołoś, zadba abyś nawet przez chwile, nie doznał uczucia głodu, czy pragnienia.

 

Skontaktuj

Usługi Gastronomiczne

Dodatkowo, istnieje możliwość opieki cateringowej Twojego przyjęcia. Możesz liczyć na przepyszne i świeżutkie potrawy, przyrządzone z ekologicznych produktów, dojrzewających na terenie Sadyby Rozalin. Kompleksowy catering imprez komercyjnych i prywatnych, przygotowany zostaje według indywidualnych potrzeb i gustów zamawiającego.

Również restauracje i inne lokale gastronomiczne, korzystają z umiejętności kulinarnych właściciela, który na zamówienie przygotowuje różnego rodzaju produkty garmażeryjne, oraz oryginalne i finezyjne dodatki do mięs, serów i innych potraw.

skontaktuj

Przyjęcia

Planujesz wesele, komunie, chrzciny, urodziny bądź inne spotkanie towarzyskie, to jest to miejsce dla Ciebie! W profesjonalnie urządzonej kuchni, szef wraz z wykwalifikowanym zespołem, przygotuje Ci niebiańską ucztę, która zapewne pozytywnie zaskoczy wszystkich Twoich gości. W klimatycznie urządzonej sali, panuje niesamowita swobodna i przyjazna atmosfera. 

skontaktuj

Szkolenia I Warsztaty

W Sadybie Rozalin odbywają się różnego rodzaju warsztaty i szkolenia. Nasi goście mogą w spokoju i skupieniu przeprowadzać burzliwe dyskusje, tak ważne dla funkcjonowania każdej firmy. Można skorzystania z boiska do siatkówki, stawu, drink baru, ogniska…i wielu innych atrakcji. Często na życzenie gości wzbogacone są mini warsztatami kulinarnymi, prowadzonymi przez właściciela- profesjonalnego kucharza. Dla miłośników gotowania, prowadzone są również samodzielne warsztaty kulinarne, podczas których poznają nowe, zaskakujące smaki.

skontaktuj