Czasami tak bywa, że tak bardzo pragnie się chwili odpoczynku od świata…

Nasze Usługi

Sadyba Rozalin jest wyjątkowym miejscem dla miłośników dobrej kuchni. To gościniec dla turystów, ale również dom profesjonalisty gastronomii, który osobiście zajmuje się kuchnią, dbając o indywidualne gusta każdego z gości. Nasi mieszkańcy mogą skorzystać z pobytu z pełnym wyżywieniem, w którego przygotowaniu mogą sami uczestniczyć poznając jednocześnie tajniki sztuki kulinarnej.

Pokoje Gościnne

Sadyba Rozalin oferuje noclegi, w niesamowicie klimatycznym domku, gdzie znajdują się 4 pokoje z łazienkami, ogólnie dostępną i w pełni wyposażoną kuchnią, oraz jadalnia, w której odbywają się  prawdziwe uczty. Założyciel i pomysłodawca tego cudownego miejsca Mirek Gołoś, zadba abyś nawet przez chwile, nie doznał uczucia głodu, czy pragnienia.

 

Skontaktuj

Usługi Gastronomiczne

Dodatkowo, istnieje możliwość opieki cateringowej Twojego przyjęcia. Możesz liczyć na przepyszne i świeżutkie potrawy, przyrządzone z ekologicznych produktów, dojrzewających na terenie Sadyby Rozalin. Kompleksowy catering imprez komercyjnych i prywatnych, przygotowany zostaje według indywidualnych potrzeb i gustów zamawiającego.

Również restauracje i inne lokale gastronomiczne, korzystają z umiejętności kulinarnych właściciela, który na zamówienie przygotowuje różnego rodzaju produkty garmażeryjne, oraz oryginalne i finezyjne dodatki do mięs, serów i innych potraw.

skontaktuj

Wesela, komunie, chrzciny…

Sadyba Rozalin, znana jest przede wszystkim z cudownego jedzenia i niesamowitej gościnności. Planujesz wesele, komunie ,chrzciny, urodziny bądź inne spotkanie towarzyskie, to jest to miejsce dla Ciebie! W profesjonalnie urządzonej kuchni, szef wraz z wykwalifikowanym zespołem, przygotuje Ci niebiańską ucztę, która zapewne pozytywnie zaskoczy wszystkich Twoich gości. W klimatycznie urządzonej sali, panuje niesamowita swobodna i przyjazna atmosfera. Tak, tu nie ma miejsca na snobistyczne nadęcie czy sztywne zasady, masz czuć się jak u siebie. Obsługa jest niezwykle miła i uczynna, przygotowana na wszystkie twoje życzenia. Gdy poczujesz chęć złapania świeżego powietrza, pomiędzy tanecznego szaleństwa, przywita cię przepiękny, ukwiecony ogród, pieczołowicie doglądany przez żonę właściciela- rudowłosą piękność o imieniu Tereska.

skontaktuj

Szkolenia I Warsztaty

W Sadybie Rozalin, oprócz tradycyjnych imprez, odbywają się różnego rodzaju warsztaty i szkolenia. Nasi goście mogą w spokoju i skupieniu przeprowadzać burzliwe dyskusje, tak ważne dla funkcjonowania każdej firmy. Oczywiście zjazd integracyjny to nie tylko ciężka praca, ale również fajne spędzenie wolnego czasu, dlatego można skorzystania z boiska do siatkówki, stawu, drink baru, ogniska…i wielu innych atrakcji. Dodatkowo spotkania takie, często na życzenie gości wzbogacone są  mini warsztatami kulinarnymi, prowadzonymi przez właściciela- profesjonalnego kucharza.

Dla  miłośników gotowania, prowadzone są również samodzielne warsztaty kulinarne, podczas których poznają nowe, zaskakujące smaki.

skontaktuj